Aktualności w Instytucie Konfucjusza

17 stycznia, godz. 18:00: Noworoczne spotkanie z chińskimi znakami

15.01.2022
W związku ze zbliżającym się Chińskim Nowym Rokiem, który nadejdzie już 1 lutego 2022, Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza na specjalne spotkanie poświęcone chińskim znakom oraz noworocznej kaligrafii.
więcej o 17 stycznia, godz. 18:00: Noworoczne spotkanie z chińskimi znakami
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13.01.2022
Instytut Konfucjusza w Krakowie, jak co roku, zaprasza do udziału w aukcjach, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zapewnienie jak najlepszej diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci i młodzieży.
więcej o 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
15-26 stycznia: Online Winter Camp na Beijing Sport University

11.01.2022
Beijing Sport University zaprasza na 2-tygodniowy, darmowy kurs online A Celebration on Ice and Snow for Millions of People 2022.
więcej o 15-26 stycznia: Online Winter Camp na Beijing Sport University

05.01.2022
więcej o Z radością informujemy o przybyciu nowej chińskiej dyrektorki, pani dr Yang Huiling.
Wyniki konkursu plastycznego "Zabytki Chin"

31.10.2021
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Zabytki Chin” został rozstrzygnięty! Prac było w sumie prawie 600 więc wybór naprawdę nie był łatwy…
więcej o Wyniki konkursu plastycznego "Zabytki Chin"