Aktualności w Instytucie Konfucjusza

Wyniki konkursu plastycznego „Chińskie stroje”

18.01.2019
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Chińskie stroje” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali fantastyczne prace pokazujące piękno tradycyjnych chińskich ubrań na przestrzeni wieków. Otrzymaliśmy prawie 160 prac z całej Polski, a wybranie najlepszych było prawdziwym wyzwaniem dla jury.
więcej o Wyniki konkursu plastycznego „Chińskie stroje”

Warsztaty w Auditorium Maximum UJ w związku z Chińskim Nowym Rokiem

15.01.2019
21 stycznia zapraszamy od 11.00 do 17.00 wszystkie dzieci na warsztaty do Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy Krupniczej 33.
więcej o Warsztaty w Auditorium Maximum UJ w związku z Chińskim Nowym Rokiem

Spektakl "Pawilon Peonii" zespołu opery Yue

07.01.2019
Z okazji nadchodzącego chińskiego Roku Świni, w Krakowie odbędzie się jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy spektakl "Pawilon Peonii", zaprezentowany przez zespół opery Yue, na który gorąco chcielibyśmy zaprosić wszystkich sympatyków krakowskiego Instytutu Konfucjusza i miłośników chińskiej kultury i sztuki.
więcej o Spektakl "Pawilon Peonii" zespołu opery Yue

Rejestracja na egzamin HSK

19.12.2018
​Rejestracja na egzaminy HSK w dniu 24.02.2019 jest już otwarta! Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji znajdują się w zakładce Certyfikaty.
więcej o Rejestracja na egzamin HSK

17.12.2018
Zapraszamy do zapoznania się z programem stypendialnym, który został przygotowany przez Centralę Instytutów Konfucjusza dla doktorantów oraz kandydatów na studia doktoranckie. Program składa się z sześciu podprogramów obejmujących obszar nauk humanistycznych i społecznych.
więcej o Rejestracja na program stypendialny dla doktorantów oraz kandydatów na studia doktoranckie 2019/20 już otwarta!