Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Chińskie stroje”

Instytut Konfucjusza zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Chińskie stroje”. Celem konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej tradycyjny chiński ubiór z wybranej epoki lub stój wybranej mniejszości narodowej Chin.

Pracę należy wykonać dowolną techniką na arkuszu papieru nie przekraczającym rozmiaru A3, do której dołączony będzie formularz zgłoszeniowy i złożyć ją w biurze Instytutu Konfucjusza do dn. 04.01.2019

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu znajdują się w regulaminie.

Przy ocenie prac, komisja konkursowa będzie kierowała się następującymi kryteriami:

• zgodność z tematyką
  • poprawne opisany tytuł pracy
  • estetyka pracy
  • oryginalność
  • wartości artystyczne

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz fanpage’u Instytutu na Facebooku do dn. 18.01.2019.

Regulamin konkursu plastycznego znajdziecie Państwo: tutaj.

Forumalrz zgłoszeniowy konkursu plastycznego znajdziecie Państwo: tutaj.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!