Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Linki społecznościowe

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kursy w semestrze zimowym 2020/21

Kursy w semestrze zimowym 2020/21

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie' serdecznie zaprasza na kursy języka chińskiego w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, zajęcia będą odbywały się on-line, przy użyciu platformy Webex. Oczywiście mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli spotykać się z naszymi kursantami również na żywo, jednak ze względu na duże zainteresowanie nauką zdalną, już teraz informujemy, że zajęcia co najmniej jednej grupy będą kontynuowane w formie zdalnej. Zapraszamy zatem serdecznie kursantów spoza Krakowa! 

Zajęcia dla wszystkich poziomów rozpoczną się od 10 października 2020.

Szczegółowe informacje o naborze do grup początkujących dla dorosłych znajdą Państwo tutaj: http://www.instytutkonfucjusza.uj.edu.pl/kursy-semestr-zimowy.

Przygotowaliśmy także ofertę dla dzieci i młodzieży, po szczegóły zapraszamy tutaj: http://www.instytutkonfucjusza.uj.edu.pl/chinski-dla-mlodziezy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem instytut.konfucjusza@uj.edu.pl.

Wkrótce zaprosimy Państwa na lekcje pokazowe dla poziomu początkującego - prosimy o zaglądanie na naszą stronę oraz na nasz profil na Facebooku.