Stypendium (online!) na Uniwersytecie Jiaotong

Centrum Nauczania Międzynarodowego Wydziału Nauk Humanistycznych Jiaotong University w Szanghaju zaprasza do przesyłania zgłoszeń na stypendium on-line w semestrze letnim 2021/22.

Właśnie rozpoczyna się nabór do programu stypendialnego dla nauczycieli (również przyszłych) języka chińskiego jako obcego.

Uwaga: stypendium przyznawane jest na zajęcia w trybie on-line i nie wiąże się z wyjazdem do Chin! Zajęcia będą prowadzone w j. chińskim i angielskim.

Ostateczny termin przesyłania aplikacji: 8 listopada 2021.

Czas trwania programu:

21/02/2022 - 24/06/2022

Zajęcia:

Codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00 - 19.30 (CZASU CHIŃSKIEGO).

Zajęcia będą się odbywać przy pomocy oprogramowania VOOVMEETING.

Zakres stypendium:

Stypendium uwzględnia jedynie koszty czesnego, nie są przewidziane żadne dodatkowe wypłaty dla uczestników kursu.

Wymagania:

1. Certyfikat HSK (można aplikować niezależnie od poziomu i wyniku na certfyfikacie)

2. Obywatelstwo inne niż chińskie; aplikować mogą jedynie osoby, które nie przybywają na terenie Chin.

3. Zainteresowanie nauczaniem języka chińskiego i związanymi z tym zajęciami oraz pasja do nauki języka chińskiego.

4. Wiek: pomiędzy 18 a 35 lat. W przypadku czynnych nauczycieli j. chińskiego górna granica wieku to 45 lat.

5. Aplikować nie mogą osoby, które wcześniej otrzymały stypendium online przeznaczone dla nauczycieli języka chińskiego.

6. Przed aplikacją należy upewnić się, że godziny zajęć na Jiaotong University nie będą kolidowały z pozostałymi Państwa zajęciami.

Zgłoszenia:

Prosimy o wypełnienie dostępnego TUTAJ formularza w formacie .xls oraz przesłanie go, razem ze skanem certyfikatu HSK bezpośrednio do Jiaotong University, pod adres mailowy: iso@sjtu.edu.cn

UWAGA: nazwę pliku należy zmienić na własne imię i nazwisko, np. JaninaKowalska.xls