Aktualności w Instytucie Konfucjusza

Obóz Letni Beiwai w formule on-line

30.06.2022
Pekiński Uniwersytet Języków Obcych zaprasza na obozy letnie realizowane w formule on-line, na platformie Zoom.
więcej o Obóz Letni Beiwai w formule on-line
Zmiana godzin otwarcia Biblioteki IK

29.06.2022
Zachęcamy do sprawdzenia lipcowych godzin otwarcia biblioteki.
więcej o Zmiana godzin otwarcia Biblioteki IK

06.06.2022
Już w najbliższy piątek w Instytucie Konfucjusza w Krakowie odbędzie się wykład prof. Jana Wiktora Tkaczyńskiego oraz dr. hab. Łukasza Gacka, prof. UJ.
więcej o 10 czerwca, 17:00 - Wykład otwarty: "Ochrona środowiska w Chinach. Między katastrofą a nowym spojrzeniem na ekologię"
Kursy wakacyjne

06.06.2022
Otwieramy zapisy na wakacyjne kursy on-line dla początkujących. Planujemy otwarcie dwóch grup: Gaifan (zajęcia od 27 czerwca do 29 lipca) oraz Suanla (zajęcia od 1 sierpnia do 2 września).
więcej o Kursy wakacyjne
11/6: Ранки з пандою, Година Дракона

06.06.2022
Запрошуємо на останній, в цьому місяці, безкоштовний майстер-клас з китайської культури та мови для дітей дошкільного віку та учнів 1-3 класів, який відбудеться 11 червня в аудиторії 3.04 (Oleandry, 2а).
więcej o 11/6: Ранки з пандою, Година Дракона