Aktualności w Instytucie Konfucjusza

Biblioteka oraz sekretariat Instytutu Konfucjusza nieczynny

05.02.2019
W związku z przeprowadzką, sekretariat oraz biblioteka Instytutu Konfucjusza w Krakowie będą nieczynne do 15.02.2019 r. Od 18.02.2019 r. zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Oleandry 2a w Krakowie.
więcej o Biblioteka oraz sekretariat Instytutu Konfucjusza nieczynny

Współpraca Instytutu Konfucjusza z krakowską AGH!

24.01.2019
Od dziś współpraca Instytutu Konfucjusza z AGH zyskała nowy wymiar. AGH jest kolejna uczelnia, po SWPS, Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym oraz Uniwersytecie Łódzkim, w których Instytut Konfucjusza otworzył swoje Punkty i w których uczą nasi lektorzy
więcej o Współpraca Instytutu Konfucjusza z krakowską AGH!

Wyniki konkursu plastycznego „Chińskie stroje”

18.01.2019
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Chińskie stroje” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali fantastyczne prace pokazujące piękno tradycyjnych chińskich ubrań na przestrzeni wieków. Otrzymaliśmy prawie 160 prac z całej Polski, a wybranie najlepszych było prawdziwym wyzwaniem dla jury.
więcej o Wyniki konkursu plastycznego „Chińskie stroje”

Warsztaty w Auditorium Maximum UJ w związku z Chińskim Nowym Rokiem

15.01.2019
21 stycznia zapraszamy od 11.00 do 17.00 wszystkie dzieci na warsztaty do Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy Krupniczej 33.
więcej o Warsztaty w Auditorium Maximum UJ w związku z Chińskim Nowym Rokiem

Spektakl "Pawilon Peonii" zespołu opery Yue

07.01.2019
Z okazji nadchodzącego chińskiego Roku Świni, w Krakowie odbędzie się jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy spektakl "Pawilon Peonii", zaprezentowany przez zespół opery Yue, na który gorąco chcielibyśmy zaprosić wszystkich sympatyków krakowskiego Instytutu Konfucjusza i miłośników chińskiej kultury i sztuki.
więcej o Spektakl "Pawilon Peonii" zespołu opery Yue