Aktualności w Instytucie Konfucjusza

Rejestracja na egzamin HSK

19.12.2018
​Rejestracja na egzaminy HSK w dniu 24.02.2019 jest już otwarta! Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji znajdują się w zakładce Certyfikaty.
więcej o Rejestracja na egzamin HSK

17.12.2018
Zapraszamy do zapoznania się z programem stypendialnym, który został przygotowany przez Centralę Instytutów Konfucjusza dla doktorantów oraz kandydatów na studia doktoranckie. Program składa się z sześciu podprogramów obejmujących obszar nauk humanistycznych i społecznych.
więcej o Rejestracja na program stypendialny dla doktorantów oraz kandydatów na studia doktoranckie 2019/20 już otwarta!

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Chińskie stroje”

21.11.2018
Instytut Konfucjusza zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Chińskie stroje”. Celem konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej tradycyjny chiński ubiór z wybranej epoki lub stój wybranej mniejszości narodowej Chin.
więcej o Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Chińskie stroje”

aktualnos-4

12.11.2018
więcej o aktualnos-4

Warsztaty z Aeddan Shaw z LANG

10.11.2018
10 listopada 2018 roku w Instytucie Konfucjusza odbyły się warsztaty "Jak skutecznie uczyć języka chińskiego jako obcego", które poprowadził Aeddan Shaw z LANG.
więcej o Warsztaty z Aeddan Shaw z LANG