„FERIE ZE SMOKAMI” – ZIMOWE WARSZTATY KULTURY CHIŃSKIEJ W INSTYTUCIE KONFUCJUSZA

 
Serdecznie zapraszamy dzieci uczęszczające do klas I-III szkół podstawowych do udziału w pięciodniowych warsztatach kultury chińskiej, które odbędą się w terminie od 12 do 16 lutego 2018, w godzinach 9:00-13:00 w siedzibie Instytutu Konfucjusza przy ul. Radziwiłłowskiej 4. Warsztaty będą poświęcone wybranym aspektom języka i kultury chińskiej.
Celem warsztatów jest poznanie fascynującego świata kultury Państwa Środka z wielu stron, dlatego też wszystkie spotkania obfitować będą zarówno w lekcje języka chińskiego i wykłady tematyczne, jak i gry, zabawy oraz zajęcia plastyczne i rękodzielnicze. Ponadto każdy dzień warsztatów rozpoczniemy od relaksujących ćwiczeń taiji z naszym chińskim lektorem Yan Shunwei.
Całkowity koszt warsztatów: 100 zł
 
Liczba miejsc ograniczona do dwudziestu – decyduje kolejność zgłoszeń. 
Zgłoszenia zawierające informacje o wieku i poziomie chińskiego, a także alergiach przyjmujemy mejlowo na adres: instytut.konfucjusza@uj.edu.pl
 
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku niezgłoszenia się minimalnej liczby uczestników (ośmioro).
 
Warunkiem udziału dziecka w zajęciach jest przekazanie podpisanego przez Opiekunów oświadczenia o znajomości regulaminu warsztatów, do pobrania tutaj.
Published Date: 07.03.2017
Published by: Sebastian Szytuła