12 maja 2017: Wykład dra T. Kamińskiego "Chiny-Unia Europejska"

Termin: 12.05.2017
Miejsce: Sala Malinowa

W ramach cyklu wykładów popularnonaukowych "Chińskie Vademecum" w piątek, 12 maja, o godzinie 18:00 zapraszamy na wykład dr. T. Kamińskiego: „Chiny w stosunkach międzynarodowych", poświęcony relacjom z Unią Europejską.

Dr Tomasz Kamiński jest adiunktem w Zakładzie Azji Wschodniej Uniwersytetu Łódzkiego, autorem książki „Sypiając ze smokiem. Polityka Unii Europejskiej wobec Chin” oraz członkiem University Association for Contemporary European Studies i Polskiego Towarzystwa Stosunków Międzynarodowych.

Kolejne spotkania w cyklu:

• 26 maja godz. 18:00 - dr Rafał Kwieciński "Chiny i inne państwa Azji Wschodniej"
  • 9 czerwca godz. 18:00 - dr Zdzisław Góralczyk i dr Marcin Grabowski "Debata nt Chiny - USA", moderacja dr R. Kwieciński
Data opublikowania: 08.05.2017