Przejdź do głównej treści strony

Do 6 listopada - rejestracja na grudniowy egzamin HSK

Najbliższy egzamin HSK (pisemny) odbędzie się w IK w Krakowie 3 grudnia 2017 roku. Rejestracja na egzamin odbywa się na portalu: www.chinesetest.cn i potrwa do dnia 6 listopada do godz. 15:00! Deadline rejestracji na egzamin wyznacza równocześnie termin dokonywania opłat egzaminacyjnych. Po wniesieniu opłaty prosimy koniecznie przysłać mejlem potwierdzenie płatności - również do 6 listopada do godz. 15:00. Uwaga: przystępując do egzaminów na różnych poziomach, każdorazowo należy zarejestrować się na konkretny poziom, zaś płatności należy dokonać zbiorczo.

Wszyscy uczestnicy egzaminu zobowiązani są załadować swoje zdjęcie na koncie w portalu www.chinesetest.cn.  Aby uniknąć ewentualnych problemów z jego załadowaniem, prosimy o przygotowanie go jeszcze przed przystąpieniem do rejestracji. Zdjęcie:
 
• może być kolorowe lub czarno-białe,
• powinno być wykonane en face,
• powinno zostać zapisane w formacie .jpg,
• wielkość pliku nie może przekraczać 100kb (180X240 pikseli).
 
Informacje na temat rejestracji.
Szczegółowe informacje o miejscu i godzinie egzaminów znajdziecie Państwo na karcie wstępu (admission ticket), którą należy samodzielnie wydrukować ze swojego konta po zakończonej rejestracji. Prosimy o wydruk "admission ticket" najpóźniej na 24h przed egzaminem - później system się zamyka i nie będzie to możliwe! Brak wspomnianej karty uniemożliwia udział w egzaminie. Wszelkiego rodzaju inne potwierdzenia Państwa rejestracji (jak e-mail z potwierdzeniem rejestracji czy potwierdzenie wpłaty) nie zostaną uznane.
 
Na egzaminie obowiązuje całkowity zakaz używania jakichkolwiek sprzętów elektronicznych oraz spożywania pokarmów czy napojów. Zostaną Państwo również poproszeni o odłożenie swoich torebek/teczek.
 
Arkusz odpowiedzi należy wypełniać ołówkiem 2B, który trzeba wziąć ze sobą na egzamin.
 
Prosimy o przybycie na egzamin 30 minut przed jego rozpoczęciem - spóźnieni nie zostaną dopuszczeni do zdawania. Przy wejściu będziemy weryfikować Państwa tożsamość, prosimy zatem o przygotowanie dokumentu wskazanego podczas rejestracji elektronicznej (paszportu lub dowodu osobistego).
Data opublikowania: 01.11.2017
Osoba publikująca: Joanna Wardęga