9 grudnia: Poranek z Pandą

Termin: 09.12.2017
Miejsce: Instytut Konfucjusza, Radziwiłłowska 4

9 grudnia, 11:00-12:00: Poranek z Pandą

Poranki z pandą to cykl comiesięcznych spotkań w Instytucie Konfucjusza dla najmłodszych. Będzie to niepowtarzalna okazja dla dzieci, by poprzez dobrą zabawę zapoznać się z kulturą chińską, a także rozwinąć umiejętność kreatywnego myślenia, pracy w zespole i zdolności manualne. Poranki z Pandą zabiorą najmłodszych w niezwykłą podróż po Chinach, podczas której nauczą się podstawowych zwrotów po chińsku, a także poznają Państwo Środka od środka.

Najbliższe spotkanie będzie poświęcone chińskiej muzyce. Uczestnicy wspólnie wysłuchają różnych rodzajów chińskiej muzyki, zarówno tę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów muzycznych jak i nowsze hity muzyki rozrywkowej. Zajęcia wzbogacone będą krótkim układem tanecznym w duchu 健康歌 jian kang ge - "zdrowotnej piosenki" oraz wspólną nauką popularnych chińskich piosenek dla dzieci.

Następne spotkanie odbędzie się 20 stycznia.

Data opublikowania: 05.12.2017