9 grudnia: Smocza Godzina

Termin: 09.12.2017
Miejsce: Instytut Konfucjusza, Radziwiłłowska 4

9 grudnia, 12:30 - Smocza Godzina

Instytut Konfucjusza w Krakowie zaprasza na spotkania z kulturą chińską dla dzieci klas I-III. W trakcie godzinnych warsztatów polscy i chińscy prowadzący przedstawią wybrane aspekty kultury Państwa Środka, a w czasie licznych zabaw ruchowych oraz warsztatów manualnych poświęconych wybranym tematom uczestnicy nauczą się również paru słów i zwrotów po chińsku.

Najbliższe spotkanie będzie poświęcone chińskiej muzyce. Uczestnicy wspólnie wysłuchają różnych rodzajów chińskiej muzyki, zarówno tę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów muzycznych jak i nowsze hity muzyki rozrywkowej. Zajęcia wzbogacone będą krótkim układem tanecznym w duchu 健康歌 jian kang ge - "zdrowotnej piosenki" oraz wspólną nauką popularnych chińskich piosenek dla dzieci.

Obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową lub telefoniczną. Zgłoszenia przyjmujemy od 1 grudnia.
E-mail: instytut.konfucjusza@uj.edu.pl
telefon: 12 421-10-61

Następne spotkanie odbędzie się 20 stycznia.

Data opublikowania: 05.12.2017
Osoba publikująca: Kaja Kałużyńska