20 stycznia: Poranek z pandą dla przedszkolaków

Termin: 20.01.2018
Miejsce: Instytut Konfucjusza, Radziwiłłowska 4

20 stycznia, 11:00-12:00

Pandy: Poranki z pandą to cykl comiesięcznych spotkań w Instytucie Konfucjusza dla najmłodszych. Będzie to niepowtarzalna okazja dla dzieci, by poprzez dobrą zabawę zapoznać się z kulturą chińską, a także rozwinąć umiejętność kreatywnego myślenia, pracy w zespole i zdolności manualne. Poranki z Pandą zabiorą najmłodszych w niezwykłą podróż po Chinach, podczas której nauczą się podstawowych zwrotów po chińsku, a także poznają Państwo Środka od środka.

Podczas najbliższego spotkania dzieci odkryją różnice pomiędzy obchodami Nowego Roku w Polsce i w Chinach, dowiedzą się dlaczego święto to nazywane jest również Świętem Wiosny oraz poznają związaną z nim legendę. Nauczą się także składać życzenia po chińsku, a następnie wykonają ozdoby przynoszące szczęście i pomyślność.

Obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową lub telefoniczną. Zgłoszenia przyjmujemy od 12 stycznia.
E-mail: instytut.konfucjusza@uj.edu.pl
telefon: 12 421-10-61