Kurs wyjazdowy

Kurs wyjazdowy 2018

W dniach od 2 do 6 lipca odbędzie się kurs wyjazdowy  w Krynicy-Zdrój.  Będzie to niepowtarzalna okazja, by poznać Chiny od wielu stron. W trakcie wyjazdu uczestnicy będą mogli uczestniczyć w licznych warsztatach i wykładach poświęconych różnym aspektom kultury chińskiej.
W programie przewidziane są:
    • wykłady prof. Guilan Chen (Fudan University) – dziennikarstwo i media w Chinach
    • wykłady dra Bogdana Zemanka (UJ) – kulturowe uwarunkowania kuchni chińskiej
    • wykłady dra Rafała Mazura (UJ) – Podstawy chińskiego systemu myślenia i filozofia chińska
    • warsztaty taijiquan (Małgorzata Lelek)
    • warsztaty tańca (Liu Luyi)
    • warsztaty kaligrafii (Yan Shunwei)
    • warsztaty herbaciane (Yin Yanyan)
    • warsztaty baduanjin (Yin Yanyan)
    • warsztaty wycinanek (Ma Xuan)
    • warsztaty węzełków (Yi Ping)
    • warsztaty gier chińskich (Liu Chao)
    • gra terenowa
Zgłoszenia:
Mejlowo: instytut.konfucjusza@uj.edu.pl
Osoby, które nie uczą się języka chińskiego również mogą wziąć udział w kursie. W przypadku większej liczby zgłoszeń pierwszeństwo będą mieli studenci IBiDW oraz kursanci IK.
Miejsce zajęć: hotel 4 Pory Roku, Krynica Zdrój, ul. Zieleniewskiego 48.
Uczestnicy są zobowiązani do samodzielnego dotarcia do hotelu.
Koszt:
Normalny koszt wynosi 600 zł, lecz przewidujemy obniżone stawki, wynikające z dofinansowania:
    • Dla studentów IBiDW (stacjonarnych i niestacjonarnych, moduły dalekowschodnie oraz studentów KPSC), którzy zaliczają wyjazd w ramach kursu z ECTS: 200 zł.
    • Dla kursantów Instytutu Konfucjusza oraz studentów UJ: 300 zł.
    • Dla pozostałych osób: 600 zł.
Cena obejmuje: cały program, 4 noclegi w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienkami, śniadania, obiady i kolacje.
Termin wpłaty: 22 czerwca
Na miejscu należy dopłacić opłatę uzdrowiskową w wysokości 3,50 za dobę.

Data opublikowania: 13.06.2018
Osoba publikująca: Kaja Kałużyńska